Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Pohár Plemen 2020

Datum konání: 20.6.2020
So - 20.6.2020
Místo konání: Boří les
Rozhodčí: Zdeněk Čmejrek, Pavel Svoboda, Michal Svoboda
Pořadatel: 11 ZBK Jihomoravského kraje
Vedoucí akce: Radek Polák

ZZP1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Lipinska Natalia Anubis Simple Elegance 0
2.Šabacká Soňa Ernie Finta-Star 0
3. Kleiber Karel Corny z Vandalky100100
4.Málek Pavel Yetti ze Schwarzenbergských strání 9898
5.Matzenauerová Iveta A Need for Speed Crazy Pack 9898
6.Samlíková Regina Beáta ze Lhoteckých lesů 9898
7.Pětrošová Alena Cahir Abalio 9797
8. Černá Jarmila Corso Z Vandalky9797
9.Stará Pavlína Sára 9696
10. Kopencová Dagmar Beatrix z Vandalky9494
11.Weissová Dagmar Catelin Colorado Beetle 9494
12. Tůmová Kateřina Aladar Dr.Bokesa9393
13.Gál Jaroslav Cairo z Kordů Bo-Ry 9393
14.Šabacká Soňa All My Dreams Sweet Provocateur 9292
15.Šabacká Soňa Out of Control z Ringu 8989
16. Baxová Jana Jerry bpp8989
17.Lipinská Kateřina King King z Ranče Montara 8888
18. Eichler František Estate Merlot Z Brzeneckých vinohradů8686
19. Foltová Jana Lucky Luke Adia Avi8686
20. Zapletalová Jindřiška Agbar Magical Maestro8383
21. Hňoupková Dagmar Baia Z Potočin8282
22.Kernová Alena Bibiana z Hájeckého údolí 8282
23.Hrubešová Zuzana Leosh 8181
24.Ciesaríková Veronika Strong ze Štípek 7979
25.Krejčiřík David Carino Altája 7575
26. Vokrouhlíková Martina Edward Nubika7474
27.Mařica Lukáš Aeryn Aldabri 7272
28.Kočíbová Petra Far Far Away Gitaron 7171
29. Šípková Kateřina Artur Magical Maestro6666
30.Havelková Jana Lejla z Němečanky 6363
31.Ingrová Renata Dara z Veletínského dvora 5959
32.Vidláková Alena Corall Colorado Beetle 5757
33.Englich Ján Birdie Ayra Aranel 3535
34. Klímová Hana Chaniela Bohemia animo2020
35.Hrubešová Zuzana Jetta´s Winning Joy - G 00
36. Dofková Radmila Muf bpp00
37. Černochová Hana Captain River Černý kondor00

ZTV1

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Pětrošová Alena Avalon Altája 9393
2.Šimurdová Veronika Ašeta Szádvárborsa 6767
3.Munková Jana Hasso Zlatý most 5454
4.Strnadová Veronika Aranka od Štičího rybníka 2626

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP10/16 platného od 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

<< listopad 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
Plán akcí