Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 12.6.2015
Ne - 14.6.2015
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí: Karel Pavlík
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Dr. Kühn Isabella Goldenberry Cottage Spark 18695281
2. Ms. Závorková Kateřina Aishee bpp17287259
3.Navrátilová Lenka Kick Boxer de Alphaville Bohemia 16584249
4.Starustková Zuzana God-Speed Queens joy 14690236
5. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí16867235
6.Spaans Monique Jelle 12495219
7. Tomanová Jitka Xenta Aritar Bastet12971200
8. Smělá Jitka Bessy bpp10884192
9. Anděl Radek Ártů z Andělského dvorku9360153
10.Ms. Sedlák Jaroslav Eungella z Kraje Lichnice 1450145
11.Versterre Brigitte Arizona 3898136
12.Gabrišová Petra Extra Denbrix 4585130
13. Kučerová Petra Valentine Ruthless 6167128
14.Veselický Jozef Bessy Black Thunderbolt 98291
15. Koubová Kateřina Chery z Býchorska 57479
16. Čmejrková Tereza Bass Hébé Box56056
17.von Gersdorff Susanne Percy von Wiesmadern 0
18. Ryšavá Jitka American Beauty Ivelbero´s Darling0

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Grothe Petra Amazing Ostara van Hagars Vuur (Tara) 18895283
2.Auer Herbert Dakota 17791268
3.Kráčik Peter Chiro Chaco Kwanah 17789266
4.Sedláková Kristýna Baby Cross Krumbox Czech 15289241
5. Dědinová Jitka Garp z Rohozenských Bořin16571236
6.Beck Michaela Kalinka von der Widenau 13691227
7.Šabacký Pavel Cody Finta-Star 16462226
8.Krč Aleš Doris Aldeon 14184225
9. Coufalíková Marcela Bubastis Bryce Dream of joy12094214
10.Šabacká Soňa Ernie Finta Star 10597202
11.Traxinger Andrea Ellik´s Darkfall if Flying Attacks 10587192
12.Simsija Edita Zita 9582177
13. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 4072112
14. Ms. Bc.Katrev Petr Flare Krásná Lukrécia0
15. Katrevová Iveta Ever Krásná Lukrécia0
16. Katrevová Iveta Jewel General Golden Countrysides0
17.Foltynová Pavla Brandy Bell Black Brianta 0
18.Pfleger Alfred Namba vom Strengen Winter 0
19.Charousová Markéta Cherokee Bohemia Luxyvett 0
20.Markovits Katalin Enki´s Emely von Bauernhirschtal 0
21.Rusňáková Adriana Alegra Bellm z Chotyneˇ 0
22.Herzog Klaus Lee v. Wechselland 0

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1. Ms. Čeněk Miloslav st.Quido z Třešňáku 16182243
2.Dr. Kühn Isabella Kathy von der Windenau 6594159
3. Ms. Šmídová Jana Cristine Aritar Bastet4088128
4.Klein Rudolf Yana von den Bartl-Buaml 0

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

<< listopad 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
Plán akcí