Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity

Datum konání: 6.5.2017
Po - 8.5.2017
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-T B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Wisniewska Mariola Ypsie v. Weinbergblick 17295267
2.Donaubauer Harald Felix vom Sperberbrünnl 17189260
3.Osolnik Dejan Bolt Jutta´s Point 16981250
4.Kühn Isabella Spark 15694250
5.Schutti Markus Eika die vom Ennstal 14889237
6.Markovits Katalin Enki´s Emely von Bauernhirschtal 14178219
7.Drazumeric Tomaz Cory 12888216
8. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí12980209
9. Tomanová Jitka Xenta Aritar Bastet12181202
10.Drazumeric Tomaz Gringo GDV 9996195
11.Menard Ivan Bali 6979148
12.Grel Barbara Armada of Love Bugari 7370143
13. Ms. Závorková Kateřina Aishee bpp4187128
14.Szöke Jozsef Bingo 4681127
15.Dahlberg-Hansen Signe Wallaroo Quite Hot´n Spicy 2885113
16. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 3670106
17.Mooslechner Andrea Kiwo vom Hause Gürtler 993102
18.Jank Leopoldine Lena Eliks of Flying Attacks 207999
19.Lange Poul Erik Snjos Blue Jirra 137285

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Neusser Wilfried Dolly vom schwarzen Habicht 0
2.Kráčik Peter Accanta Ingrando 0
3. Dědinová Jitka Caliméro od Jakubského rybníka 18890278
4.Kosáčová Veronika I´m Black Chevers 18196277
5.Štor Nevenka Neli - Paris Black Wind of Varaždin 18090270
6. Svobodová Pavla Arizona Magic of czech18679265
7. Ing.Troller Pavel Brigitte Bona Fornax17186257
8.Udovč Aleš Brinca 17576251
9.Rammerstorfer Walter Unja von der Wenzelskirche 19059249
10.Grel Barbara Armada of Love Bugari 17566241
11.Poštrak Darko In Lak´ech Mike 13372205
12.Döberl Leopold Praeries Charly Brown 13961200
13. Brandner Martin Itchy Feet of Ginger Libami Libami11378191
14. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 11572187
15.Jank Josef Lena Eliks of Flying Attacks 9371164
16.Herzog Klaus Lee v. Wechselland 7672148
17.Hermińska Anna PAJERO TRI POWER Teamtempo 000

RH-F B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1. Ms. Šmídová Jana Cristine Aritar Bastet18075255
2.Klein Rudolf Yana von den Bartl-Buaml 7471145

Počítání výsledků podle aktuálního normativu RP10/16 platného od 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Psovodi se splněným limitem ve všech disciplínách
  2. Psovodi bez limitu v některé disciplíně budou zařazeni za psovody se splněným limitem.
  3. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
doplnění údajů
Na prezidiu se rozhodlo, že na stránkách budeme uvádět všechny složené atesty psovodů SZBK ČR, tedy i těch, kteří je skládali za jinou organizaci.
26.7.2021 12:20

Platný od 1.1.2022
Novelizace zkušebního řádu SZBK ČR platná od 1.1.2022 je nyní k dispozici členům ke stažení. Školení k novému zkušebnímu řádu proběhne v termínu 29.1.2022 na základně SZBK ČR na Spáleništi.
6.8.2021 19:21

v sobotu 26.6.2021
Na Sjezdu SZBK ČR bylo v sobotu 26.6.2021 zvolené nové vedení.
28.6.2021 11:07

sbírka Morava 2021 - otevřena do 31.7.2021
Vyhlášení finanční sbírky na pomoc postižené oblasti Jihomoravského kraje, kde část obcí bylo zpustošeno tornádem. Bohužel mezi postiženými jsou i členové ZBK Jihomoravského kraje.
25.6.2021 12:05

... přejít na aktuality
Nejbližší akce
    Úterý 28. září
    Pohár města Hluboká nad Vltavou
    (03 ZBK) - Hluboká nad Vltavou
    ZZP1
    Sobota 2. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (07 ZBK) - Hejnice
    ZTV1ZZZ
    Neděle 3. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (01 ZBK) - Kunratice
    ZZZZTV1ZZS1
    Neděle 3. říjen
    Zkoušky IPOR
    (11 ZBK) - Břeclav -Trenažer IZS Poštorná
    RH-F ERH-F VRH-F ARH-FL ERH-FL VRH-FL ARH-FL BRH-T ERH-T VRH-T ARH-T B
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky IPOR
    (01 ZBK) - Kunratice
    RH-F VRH-F ARH-FL VRH-FL ARH-FL B
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (02 ZBK) - Hladíkov
    ZZZZZP1
    Sobota 9. říjen
    zkoušky ZTV2
    (06 ZBK) - Chomutov
    ZTV2
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky ZZP2
    (03 ZBK) - Spáleniště
    ZZP2
    Neděle 10. říjen
    Zkoušky
    (06 ZBK) - Chomutov
    ZZZZTV1
    Neděle 10. říjen
    Zkoušky IPOR
    (02 ZBK) - Hladíkov
    RH-F VRH-F ARH-FL VRH-T VRH-T A