Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Intercup Humanity kat.FL

Datum konání: 27.6.2014
Ne - 29.6.2014
Místo konání: Spáleniště
Rozhodčí:
Pořadatel: IRO
Vedoucí akce: Petra Kučerová

RH-FL B

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Navrátilová Lenka Hard-working Black Chevers 19291283
2.Šabacká Soňa Ernie Finta Star 18089269
3.Dr. Löcher Zsuzsanna Kelta 18086266
4. Dědinová Jitka Garp z Rohozenských Bořin17678254
5. Coufalíková Marcela Bubastis Bryce Dream of joy12590215
6.Sedláková Kristýna Baby Cross Krumbox Czech 11594209
7.Zibler Sava Furja 12384207
8.Veselický Jozef Bessy Black Thunderbolt 11587202
9. Katrevová Iveta Jewel General Golden Countrysides11683199
10. Kučerová Petra Valentine Ruthless 10872180
11.Kraigher Hojka Logos vom Keien Fenn 10080180
12. Černá Petra White bpp8982171
13.Kráčik Peter Chiro Chaco Kwanah 10070170
14.Somerlíková Kristina Capitan Jerry z Píseckých lesů 5189140
15.Smerdel Sara Kornay Hunting Talis Ora 3790127
16. Burda Miroslav Atrey Tichý Ruland 106878
17.Arató Péter Cash 000

RH-FL A

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Krč Aleš Doris Aldeon 19080270
2.Volná Radmila Frencis ze Slunečné verandy 17574249
3.Jaensch Petra Pax Dynamique garde de la vie 15883241
4.Jaensch Petra Tucker 16970239
5. Rozová Zuzana Rebel Amis z Roznetu 7283155
6.Palyo Ladislav Gold Sugar od Lužaneckého parku 11040150

RH-FL E

Poř.* Psovod Pes SC1 P celkem
1.Kĺučiar Ĺubomír Jacky 9590185
2.Dižková Natália Sem - Invi Grey Wolf-Moravia 9288180

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

<< listopad 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
Plán akcí