Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Český pohár ZZP

Datum konání: 5.9.2003
Ne - 7.9.2003
Místo konání: České Budějovice
Rozhodčí:
Pořadatel: 03 ZBK Jihočeského kraje

ZZP3

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1.Ms. Češková Hedvika Crusader Tipit z Hanky 779090257
2.Fialová Alena Oxy Krumbox Czech 647881223
3. Hluštíková Hana Fera Vi-Vla CS973290219
4. Straka Ivan Artur z Letištního okrsku319690217
5. Dinová Nora Alexandr z Letištního okrsku 818543209
6.Maxa Vlastimil Erik Leryka568961206
7. Staňková Kateřina Grace Hradní sklep657495204
8. Ms. Kuchta Vladimír Flip Tichý Ruland327496202
9. Čeněk Miloslav ml.Ora Ort805070200
10. Svoboda Pavel Oxy Krumbox Czech 378082199
11.Klarnerová Judita Arnold Krudum CS922878198
12.Oliva Milan Hellen Malidaj593299190
13. Zemanová Veronika Dixi od Hruškovského potok673079176
14.Jančíková Alena Andy Písecké hory376965171
15. Černá Jarmila Gina od Řeky Zlatnice 622880170
16. Klimčíková Helena Dorothea Brettan 494377169
17.Vašátková Ivana Bára z Čerchova345675165
18. Kollar Stanislav Art Týnské údolí58090148
19.Nedbal Miloslav Barry z Hájku272695148
20. Mgr.Knolová Lenka Janet Bri-col414853142
21. Vokálová Monika Anetka z Malebného povltaví 282587140
22. Kleiber Karel Fart Kedorb CS 312678135
23. Přibyl Bronislav Endy bpp 292677132
24. Vošmiková Eva Vanda Anisok 61070131
25. Dostálová Martina Believe Bohemia Alké 35093128
26. Marešová Vlasta Flinn San-Blu37084121
27. Černá Petra Amálka Imesta 41078119
28.Meszároš Pavel Bára bpp36083119
29. Ms. Bc.Katrev Petr Bonie Krásná Lukrecia343450118
30. Pakosta Jan Akim z Viktorinku 30080110
31. Hovorková Lenka Arma ze Suchých luk 20090110
32. Machulková Jarmila Bára z Kroukártí CS2607298
33. Ms. Bc.Katrev Petr Bonie Krásná Lukrecia009494
34. Chmelařová Jarmila Akim Simeon008383
35.Pfailer Jiří Lex z Dostru36odstoodsto36

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

<< listopad 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
5.12. - 5.12.2020 - Nemošice
Zkoušky NZŘ
Plán akcí