Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Výsledky akce - Český pohár ZVP

Datum konání: 30.7.2011
Místo konání: Pelhřimov - obalovna
Rozhodčí: Jaroslav Sedlák
Pořadatel: 10 ZBK kraje Vysočina
Vedoucí akce: Irena Bartoňová

ZVP2

Poř.* Psovod Pes SC1 SC2 P celkem
1. Tomanová Jitka Cherr z Perštátského mlýna 19888286
2. Ciria Oasis of Peace 19294286
3. Ms. Šmídová Jana Cristine Aritar Bastet19292284
4. Ing.Troller Pavel Arina Gasima z Chlístova19287279
5.Hladík Michal Arnie (Halikarnas Artesia Bohemica) 17492266
6. Ms. Čmejrek Zdeněk Omaha z Vtelenských polí14087227

Počítání výsledků podle normativu platného do 21.7.2016

Výsledky jsou seřazené podle počtu dosažených bodů následujícím způsobem:

  1. Podle počtu dosažených bodů bez ohledu na splněné limity
  2. Dojde-li při určování celkového pořadí k rovnosti bodů, s přihlédnutím k písm. a), b), rozhodují o pořadí dílčí výsledky podle následujícího klíče:
    1. Celkový výsledek obou speciálních prací
    2. Vyšší výsledek jedné speciální práce (SC1)
    3. Dílčí cviky poslušnosti (1. žebřík vysoký, 2. žebřík vodorovný, 3. plazení, 4.los).

Aktuální informace
doplnění údajů
Na prezidiu se rozhodlo, že na stránkách budeme uvádět všechny složené atesty psovodů SZBK ČR, tedy i těch, kteří je skládali za jinou organizaci.
26.7.2021 12:20

Platný od 1.1.2022
Novelizace zkušebního řádu SZBK ČR platná od 1.1.2022 je nyní k dispozici členům ke stažení. Školení k novému zkušebnímu řádu proběhne v termínu 29.1.2022 na základně SZBK ČR na Spáleništi.
6.8.2021 19:21

v sobotu 26.6.2021
Na Sjezdu SZBK ČR bylo v sobotu 26.6.2021 zvolené nové vedení.
28.6.2021 11:07

sbírka Morava 2021 - otevřena do 31.7.2021
Vyhlášení finanční sbírky na pomoc postižené oblasti Jihomoravského kraje, kde část obcí bylo zpustošeno tornádem. Bohužel mezi postiženými jsou i členové ZBK Jihomoravského kraje.
25.6.2021 12:05

... přejít na aktuality
Nejbližší akce
    Úterý 28. září
    Pohár města Hluboká nad Vltavou
    (03 ZBK) - Hluboká nad Vltavou
    ZZP1
    Sobota 2. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (07 ZBK) - Hejnice
    ZTV1ZZZ
    Neděle 3. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (01 ZBK) - Kunratice
    ZZZZTV1ZZS1
    Neděle 3. říjen
    Zkoušky IPOR
    (11 ZBK) - Břeclav -Trenažer IZS Poštorná
    RH-F ERH-F VRH-F ARH-FL ERH-FL VRH-FL ARH-FL BRH-T ERH-T VRH-T ARH-T B
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky IPOR
    (01 ZBK) - Kunratice
    RH-F VRH-F ARH-FL VRH-FL ARH-FL B
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky NZŘ
    (02 ZBK) - Hladíkov
    ZZZZZP1
    Sobota 9. říjen
    zkoušky ZTV2
    (06 ZBK) - Chomutov
    ZTV2
    Sobota 9. říjen
    Zkoušky ZZP2
    (03 ZBK) - Spáleniště
    ZZP2
    Neděle 10. říjen
    Zkoušky
    (06 ZBK) - Chomutov
    ZZZZTV1
    Neděle 10. říjen
    Zkoušky IPOR
    (02 ZBK) - Hladíkov
    RH-F VRH-F ARH-FL VRH-T VRH-T A