Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
Členské číslo:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Soustředění praxe PLOCHY 1- 2024

Ve dnech 12. – 14. 4. proběhlo první letošní součinnostní soustředění pro praxi v plošném vyhledání.

Datum: 16.4.2024 | Zhlédnuto: 660x


Terén v malebném prostředí kokořínských skal, plný roklí, skalních útvarů nebo popadaných stromů, nám poskytl velmi rozmanité prostředí pro trénink.

Rozdělili jsme se na dvě poloviny, kdy první polovina si nachystala tři stanoviště, na kterých měla připravit nějakou zajímavou situaci pro pachovou práci psa. Druhá polovina psovodů se postupně střídala na stanovištích a dle pokynů vedoucího stanoviště prohledávali terén. Po obědě jsme si role vyměnili.

Večer nechybělo zhodnocení, kdy každý vedoucí terénu řekl, co si pro psovody připravil, co bylo jeho cílem a jestli se to podařilo. Někteří účastníci si i poprvé vyzkoušeli být vedoucím terénu a bylo zajímavé, jak si s úkolem poradili včetně přípravy terénu, komunikace přes vysílačku se štábem a koordinace psovodů, kteří se na stanovištích střídali.

V rámci soustředění jsme absolvovali i kondiční výšlapy po okolí a nechyběla ani večerní posezení psovodů včetně diskuzí o zkušenostech z praktických zásahů.

Moc děkujeme organizátorům za uspořádání a budeme se těšit na příště.

Zuzka Kratěnová + Brody :-) 

Foto archiv z akce zde : https://eu.zonerama.com/PPN-P/Album/11322589 


    průběžné informace a zpravodajství v události na FB
    Zveme vás ke sledování události a hlavně k fandění české reprezentaci - již ve středu se začíná losováním a večer slavnostním zahájením
    10.6.2024 19:55